Ivan Pokorný

PÁR SLOV O MNĚ

Práci maséra a terapeuta se naplno věnuji sedm let. Za tu dobu jsem prošel mnoho workshopů a seminářů a neustále se v této oblasti vzdělávám a zdokonaluji. Lidské tělo, jakožto chrám duše, je pro mně nekonečnou inspirací a mám tuto svoji práci moc rád. Kromě klasických metod mě zajímají i jiné alternativní metody léčení, hlavně pak klasická čínská medicína.

Objednávky 733 516 930

O mně

Moje masérna

masernaivanMoji masérnu najdete v Ostravě, na ulici Nádražní 44, ve tudiu krásy a zdraví Danuše. Mám zde všechno, co potřebuji ke své práci, i když je masérna malá, nabízí útulný a dostatečný prostor pro Vaši relaxaci. Mohu však své služby nabídnout i u Vás doma nebo v práci, na víkendových akcích apod.

 

Moje osvědčení a certifikáty

Vím, že při práci maséra a terapeuta je důležité neustále se vzdělávat a pracovat na sobě. Abyste měli jistotu, že jste opravdu v dobrých rukách, uvádím zde některé z nejdůležitějších osvědčení a certifikátů, které mě opravňují vykonávat tuto činnost.

Moje další aktivity

kurzyVelmi rád spolupracuji s Masérskou školou ZÁZRAKY DUŠE s.r.o., kde působím jako lektor masér, zejména v rekvalifikačních kurzech Sportovní a rekondiční masér. Tam se setkávám s budoucími maséry a snažím se jim předat své zkušenosti jak nejlépe umím.